Реєстр домашніх тварин Київська міська державна адміністрація
ЧАСТІ ПИТАННЯ
Реєстрація тварин — одна з найважливіших процедур для безпеки вашої тварини. За допомогою єдиної бази можливо проводити контроль за кількістю домашніх улюбленців та чисельністю безпритульних собак і котів. Також дані системи можна використовувати для запобігання небезпечних інфекційних хвороб тварин.
Для входу в систему використовується сервіс авторизації Київ ID. Якщо ви не зареєстровані в Київ ID, то вам необхідно вказати такі дані: ПІБ, дата народження, контактний телефон, електронна адреса. Якщо ви зареєстровані в Київ ID, додаткову інформацію вказувати не потрібно. Сервіс автоматично запозичить ваші персональні дані для авторизації у Реєстрі домашніх тварин.
Для реєстрації тварини у системі вам необхідно: 1. Увійти в систему. 2. Пройти реєстрацію або авторизацію через Київ ID, обравши один із запропонованих варіантів: НБУ Bank ID (Ощадбанк), Приват Bank ID або ЕЦП. 3. На головній сторінці (https://pets2.kyivcity.gov.ua/animals) у розділі “Мої тварини” натиснути кнопку “Додати” та заповнити картку тварини. 4. Після реєстрації у системі, тварину необхідно верифікувати у КП “КМЛВМ” (Електротехнічна, 5а) для закінчення повної процедури реєстрації. За посиланням відео-інструкція системи “Реєстр домашніх тварин”. https://www.youtube.com/watch?v=hYka-2DFBpo
Ні, реєстрація у системі обов’язкова.
Персональні дані необхідні для того, аби чітко ідентифікувати тварину та її власника. Якщо серед персональних даних буде вказано лише ПІБ, то у системі може виникнути плутанина, адже інколи ПІБ різних власників та породи тварин співпадають. У такому разі буде важко визначити, кому насправді належить тварина.
Картка тварини та ваші персональні дані зберігаються у єдиній базі, доступ до якої має обмежена кількість офіційних відповідальних осіб: реєстратор та адміністратор системи.
Реєстрація тварини у системі — це тільки перший крок. Для підтвердження даних та отримання жетону, вам необхідно звернутися до КП “Київська міська лікарня ветеринарної медицини” за адресою: м. Київ, Електротехнічна, 5а, тел. 044-366-69-99. При собі мати: документ, що посвідчує особу, ветеринарний паспорт, тварину. Часи роботи: Пн-Пт з 9:00-18:00 год.